Akhisar Koleji Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i Ziyaret Etti

     Akhisar Koleji Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i  Ziyaret Etti2012- 2013 öğretim yılında şiir, resim, müzik, spor, satranç dallarında Türkiye genelinde, ilde ve ilçede derece almış Akhisar Koleji öğrencileri Akhisar Kaymakamı Kamil Köten’i ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.Akhisar Kaymakamı Kamil Köten Akhisar Kolejinin başarılarını takip ettiğini, okulu, idareci, öğretmen ve öğrencilerini kutladığını belirterek bu ziyaretten çok memnun kaldığını söyledi. 

2012 – 2013 ÖĞRETİM YILI ÖZEL AKHİSAR KOLEJİ

SOSYAL ETKİNLİK BAŞARILARI VE DERECELERİ

    İLKOKUL – ORTAOKULTÜRKÇE

  • Ballıca Belediyesi’nin düzenlediği kitap okuma yarışmasındaİlçe 1.si Erkin ÖZBEK
  • Engelliler haftası şiir yazma yarışmasında : İlçe 1.si Aslı KARAÇALI,İlçe 3.sü Öykü VARDARLI
  • Polis haftasında düzenlenen “ Benim Polisim “ konulu şiir yazma yarışmasında İlçe 3.sü Melis ONBAŞIOĞLU

 MÜZİK

  • Manisa Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi Çalgı yarışmasında :

      İl 1.si Derin Deniz BAŞDOĞAN (piyano)İl 2.si Berkant GÜRYILDIZ  (keman)İl 4.sü Süleyman Emre FİDAN (gitar)

GÖRSEL SANATLAR

  • 50.000 eserin yer aldığı “Google Doodle” tasarım yarışmasında Türkiye çapında ilk 5 finalistten biri Mehmet ARDAN
  • Kütüphaneler haftası afiş yarışmasında :İl 1.si Aylin SÜZENİl 2.si Doğa ÖZVAROLİl 3.sü Duru AVCI
  • “Cumhuriyet  Sevinci” konulu resim yarışmasındaİlçe 1.si Mehmet ARDAN
  • “ Benim Polisim “ konulu resim yarışmasındailçe 2.si Berfin BAHÇEKAPILI
  • “Çağlak Festivali ve Şeyh İsa” konulu resim yarışmasında :İlçe 2.si Derin Deniz BAŞDOĞANİlçe 3.sü Dize PERESE
  • Mon-ami’nin Türkiye çapında düzenlediği “ Çocuk ve Çevre “ konulu resim yarışmasında madalya kazananlar :Lara ADIYAMAN-Nehir KOÇAK-Naz GÜLBAN-Erkin ÖZBEK-Niran COŞKUN-Cem HAROVA

              SEGEM’İN düzenlediği “ Çocuk Gözüyle Sigorta “ konulu resim yarışmasında sergileme kazananlar :Erkin ÖZBEK-Mehmet ARDAN-Bekircan ARIRT

                                                                                              SATRANÇ

  • Kaan KALEMLER:Türkiye Küçükler Satranç Şampiyonası:Türkiye 3.sü Akhisar Cumhuriyet Bayramı Satranç turnuvasında İlçe 1.si Özel Akhisar Koleji 17. Atatürk Açık Satranç turnuvasında İl 1.siÇocuk Ligi Takım Satranç turnuvasında Bölge 1.si, Bölge 2.siÖzel Eminbey İlköğretim Okulu  Satranç turnuvasında İl 1.si     Akhisar Küçükler Yaş Grupları Satranç yarışmalarında:İlçe 1.si 11 yaşİlçe 3.sü 12 yaş Uğur YILDIRIM                                                                                       SPOR
  • Küçük Kız Tenis Takımı  İl 1.si Türkiye 22.si
  • Yıldız Kız 100 Metre Koşu İl 1.si Derin SIDAN
  • Yıldız Kız Yüksek Atlama İl 1.si İrem KUYUCU
  • Yıldız Erkek Disk Atma İl 1.si Arda TURANLI
  • Yıldız Erkek Cirit Atma İl 1.si Oğuzhan BARAK
  • Küçük Kız Karete İl 1.si Türkiye 7.si
  • Yıldız Erkek Basketbol Takımı İl 2.si
  • Küçük Erkek Basketbol Takımı İl 2.si
  • Yıldız Kız Tenis Takımı İl 2.si
  • Küçük Erkek Puanlı Atletizm:Uzun Atlama : İl 2.si Furkan ERDEMİYüksek Atlama : İl 2.si Furkan ERDEMİ
  • Yıldız Kız 200 Metre Koşu İl 2.si Aslı KARAÇALI
  • Yıldız Kız 4X100 Bayrak İl 2.si
  • Yıldız Kız 100 Metre Engelli İl 2.si Aslı KARAÇALI
  • Yıldız Erkek Gülle Atma İl 2.si Umut Fikret İNANÇ
  • Yıldız Erkek 2000 Metre Koşu İl 2.si Alperen EROĞLU
  • Yıldız Erkek 4X100 Bayrak İl 3 .sü
  • Yıldız Kız Artistik jimnastik İl 3.sü Ceren Berfin YILDIZ
  • Yıldız Kız Uzun Atlama İl 3.sü İrem KUYUCU
  • Yıldız Erkek 100 Metre Koşu İl 3.sü Alperen EROĞLU

 

LİSE

TÜRKÇE

  • İl tarafından düzenlenen “Çanakkale Şehitleri’ne Mektup” yarışmasında Çanakkale gezisi ile ödüllendirilmiştir :Ceren Nur ÖZDEN

 

 MÜZİK

  • Milli Eğitim tarafından düzenlenen orkestra yarışmasında İlçe 4.sü  (Lise orkestrası)

GÖRSEL SANATLAR

  • “Öğretmenim Geleceğim Benim” konulu afiş yarışmasındaİlçe 1.si Yaren ŞAHİN
  • “Çağlak Festivali ve Şeyh İsa” konulu resim yarışmasında
  • İlçe 3.sü Ceren EMRE

SPOR

                       Kız Basketbol Takımı İl 2.si

  • Takım Kaptanı : Cansu KINDIROĞLU
  • Erkek Basketbol Takımı İl 2.siEge Bölge Şampiyonası Grup 3.süTakım Kaptanı : Fatih DEMİRÖZ
  • Tenis Erkek İl 1.si  Türkiye 21.siTakım Kaptanı : Bahrican BEYTORUN

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.