2018 – 2019 KADROMUZ

Yönetim Kadromuz

Ali Rıza Perese

İlköğretim Kurumları Müdürü

Nadir Enver Oğuz

Ortaöğretim Kurumları Müdürü

Burcu Barutçuoğlu

Anaokulu Md. Yard. – Rehber Öğr.

Mehmet Salğın

İlkokul Müdür Yardımcısı

Burcu Büyük

Ortaokul Md. Yard.- Edexcel Sor.

Hanife Akça

Anadolu Lisesi Md. Yard.

Mehmet Tombul

Fen Lisesi Md. Yard.

Zekine Büke

İşletme Koordinatörü

Adil Yılmaz

Eğitim Koordinatörü

Timur Bektaş

Kurs Koordinatörü

Psikolojik Danışma ve Rehberlik Kadromuz

Nehir Silici

İlköğretim Rehber Öğr.

Senay Yücel

Ortaöğretim Rehber Öğr.

İlkin Bal

Ortaöğretim Rehber Öğr.

Anaokulu Kadromuz

Selin Başaran

Anaokulu Öğretmeni

Zeynep Ev

Anaokulu Öğretmeni

Çağla Kırlıdoğ

Anaokulu Öğretmeni

Gizem Germanoğlu

Anaokulu Öğretmeni

Fatma Gürkan

Anaokulu Öğretmeni

Ebru Yapıcı

Anaokulu Usta Öğretici

Havva Güde

Anaokulu Usta Öğretici

Sinem Fidan

Anaokulu Usta Öğretici

Özge Hacıoğlu

Anaokulu Usta Öğretici

Seda Kazımoğlu

Anaokulu Usta Öğretici

Tuğçe Özen

Anaokulu Usta Öğretici

Emine Üstündağ

Anaokulu Usta Öğretici

Buse Faydalı

Anaokulu Usta Öğretici

İlkokul Kadromuz

Çetin Şensoy

Sınıf Öğretmeni

Nilüfer Acun

Sınıf Öğretmeni

Mustafa Zekiroğlu

Sınıf Öğretmeni

Elif Dinsel

Sınıf Öğretmeni

Gürol Özek

Sınıf Öğretmeni

Fatma Çeler

Sınıf Öğretmeni

Mehmet Bostan

Sınıf Öğretmeni

Hatice Pilge

Sınıf Öğretmeni

Mehmet Ayhan

Sınıf Öğretmeni

Yasemin Kırkıkoğlu

Sınıf Öğretmeni

Burhanettin Güngör

Sınıf Öğretmeni

Saime Görgün

Sınıf Öğretmeni

Türkçe - Türk Dilli ve Edebiyatı Kadromuz

Sezen Kırda

Türkçe Öğretmeni

Tunçay Özbek

Türkçe Öğretmeni

Feray Çalışkan

Türkçe Öğretmeni

Faik Özden

Türk Dili ve Edebiyatı Öğr

Mete Kırda

Türk Dili ve Edebiyatı Öğr.

Hülya Güven

Türk Dili ve Edebiyatı Öğr.

İlkay Akın

Türk Dili ve Edebiyatı Öğr.

İbrahim Veysel Kaytaz

Türk Dili ve Edebiyatı Öğr.

Matematik Kadromuz

Kürşat Tabak

Matematik Öğretmeni

Erkan Tamer

Matematik Öğretmeni

Burcu Doğan Ezer

Matematik Öğretmeni

Nesrin Kaytaz

İngilizce – Matematik Öğretmeni

Zafer Oktav

Matematik Öğretmeni

M. Özra Kayserili

Matematik Öğretmeni

Melike Namlu

Matematik Öğretmeni

Yasemin Semerci

Matematik Öğretmeni

Yavuz Atçı

Matematik Öğretmeni

Gülden Budak

Matematik Öğretmeni

Tuncer Köse

Matematik Öğretmeni

Fen Bilimleri Kadromuz

Semra Özdemir Ay

Fen Bilgisi Öğretmeni

Emel Erdem

Fen Bilgisi Öğretmeni

Şule Demirdöğen

Fen Bilgisi Öğretmeni

İrfan Saygılı

Fen Bilgisi Öğretmeni

Müjde Çeneli

İngilizce – Fen Bilgisi Öğretmeni

Turgay Arguz

Fizik Öğretmeni

Güngör Tuna

Fizik Öğretmeni

Özlem İlhan

Fizik Öğretmeni

Ayşe Ağaya

Kimya Öğretmeni

Erhan Yeşilyurt

Kimya Öğretmeni

Dilek Tekin

Biyoloji Öğretmeni

Havva Gökbudak

Biyoloji Öğretmeni

Ahmet Girgin

Biyoloji Öğretmeni

Yabancı Dil Kadromuz

Şebnem Çakatay

İngilizce Öğretmeni

Ceyda Yılmaz

İngilizce Öğretmeni

Şafak Çağlar

İngilizce Öğretmeni

İlksen Mutluer

İngilizce Öğretmeni

Güliz Özçakır

İngilizce Öğretmeni

Hatice Bodur

İngilizce Öğretmeni

Bilge Kökbiber

İngilizce Öğretmeni

Cansu Gökçam

İngilizce Öğretmeni

Esra Başaran Gülfidan

İngilizce Öğretmeni

Hilal Turan

İngilizce Öğretmeni

Esra Çoğalmış

İngilizce Öğretmeni

Ruhşen Çınar

İngilizce Öğretmeni

Özge Oğuz

İngilizce Öğretmeni

Ayşegül Gümüşboğa

İngilizce Öğretmeni

M. Said Kara

İngilizce Öğretmeni

İkbal Çağlayan

Almanca Öğretmeni

S.Rana Kardaş

Almanca Öğretmeni

Gül Köken

Almanca Öğretmeni

Pelin Balo

Almanca Öğretmeni

Nesrin Kaytaz

İngilizce – Matematik Öğretmeni

Sosyal Bilimler Kadromuz

Kemal Çeler

Sosyal Bilgiler Öğretmeni

İlknur Tercan

Tarih Öğretmeni

Selime Uğraş

Tarih Öğretmeni

Ayşen Güvensoy

Tarih Öğretmeni

Gülşah Dirikbil

Coğrafya Öğretmeni

Hakkı Çelik

Coğrafya Öğretmeni

Gözde Elif Öztuğ

Felsefe Öğretmeni

İlkin Bal

Felsefe Öğretmeni

Nedim Ergin

Din Kül. ve  Ahlak Bil. Öğr.

Sinan Çakır

Din Kül. ve  Ahlak Bil. Öğr.

Uygulamalı Dersler Kadromuz

Hüdaverdi Görgün

Teknoloji Tasarım-Zeka Oyn. Öğr.

Tülin Tunç

Beden Eğitimi Öğretmeni

Nuri Giyik

Beden Eğitimi Öğretmeni

Burcu Salğın

Beden Eğitimi Öğretmeni

Çiğdem Karakuş

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Kudret Olgun

Görsel Sanatlar Öğretmeni

Ümit Can Aydıner

Müzik Öğretmeni

Melike Bozkuş

Müzik Öğretmeni

Melih Burma

Bilişim Teknolojileri – Robotik Öğ.

Eda Kuyumcu

Bilişim Teknolojileri – Robotik Öğ.

Tamer Kocaöğüt

Satranç Öğretmeni

Destek Birimleri Kadromuz

Emre Keten

Bilgi-İşlem Sorumlusu

Özgür Kalaycı

Hemşire

Naşide Bilgiç

İlköğretim Kur. Memuru

Zühre Öztürk

Ortaöğretim Kur. Memuru

Nihan Us

Ortaöğretim Kur. Memuru

Neşe Uman

Ortaöğretim Kur. Memuru

Gülay Sevgil

Kütüphane Memuru

Teoman Çelebi

Güvenlik Sorumlusu