Akhisar Koleji Spor Sanat Akademisi – Yaz Okulu

Değerli velimiz ve sevgili öğrencimiz,

Eğitim öğretim yılı boyunca yoğun çalışma programlarının sonuna geldiğimiz şu günlerde eminiz ki her biriniz elinizden gelen tüm çabayı gösterdiniz, bir yıl daha büyüdünüz, yepyeni bilgiler öğrendiniz, yepyeni deneyimler yaşadınız… İyi bir tatili hak ettiniz. Tatil sadece düzensiz hareket etmek anlamına gelmemeli, yeni eğitim öğretim yılının bir önceki yıldan daha etkili geçebilmesi, yeni eğitim öğretim yılının daha zinde başlayabilmesi için tatilinizi iyi değerlendirmenizi tavsiye eder şimdiden iyi tatiller dileriz.

Daha verimli ve eğlenceli bir yaz tatili için Akhisar Koleji Spor Sanat Akademisi Yaz Okulumuz başlıyor. Farklı aktivitelerle dolu doyumsuz bir yaza hazır olun!

Açıklamalar

• Spor Sanat Akademisi Yaz Okulu programları birinci dönem 1 Temmuz – 26 Temmuz, ikinci dönem 29 Temmuz – 30 Ağustos (Kurban Bayramında 1 hafta ara verilecektir) tarihleri arasında uygulanacaktır.

• Akhisar Koleji öğrencisi olmayan öğrenciler de Spor Sanat Akademisi Yaz Okuluna başvurabilir. Kayıt yaptıracak öğrenciler için herhangi başka bir özel okula kayıtlı olmaması şartı aranmaktadır.

• Spor Sanat Akademisi Yaz Okulu, Anaokulu grubu paket programı tam gündür. Programın aylık ücreti 1000 TL’dir. Program ücretine servis,kahvaltı, öğle yemeği ve ikindi kahvaltısı dahildir.

• Spor Sanat Akademisi Yaz Okulu, İlkokul- Ortaokul grubu paket programı tam gün aylık katılım ücreti 1000 TL’dir. Tam gün programında program ücretine öğle yemeği ve servis dahildir.

• Spor Sanat Akademisi Yaz Okulu servisi saat 08.30’da Akhisar Belediyesi önünden hareket edecektir. Yaz okulu derslerin bitimi 17.00’de olup öğrenciler 17.15’te Akhisar Belediyesi önünde indirilecektir. Çocuklar belediye önünden veliler tarafından teslim alınacaktır.

• Anaokulu grubundaki öğrenciler yüzme dersinin olduğu pazartesi günleri 18:00’de Ege Tenis Akademisi’nden servislere bindirilip 18.15’te Akhisar Belediyesi’nin önünde indirilecektir. Çocuklar belediye önünden veliler tarafından teslim alınacaktır.

• Yüzme dersleri Ege Tenis Akademisi Yüzme Havuzlarında anaokulu grubu için 16.30-18.00, ilkokul- ortaokul grubu için 15.00 – 16.30 saatleri arasında yapılacaktır. • Formda belirtilen programlar örnek programdır. Spor Sanat Akademisi Yaz Okuluna katılacak olan öğrenciler yaş gruplarına göre sınıflara ayrılacaktır.

• Spor Sanat Akademisi Yaz Okulu paket programlarının dışında tek bir branş tercihi olması halinde tercih yoğunluğuna ve okul programına göre saat ve gün planlaması okul müdürlüğü tarafından yapılacaktır.