Akhisar Koleji Sıfır Atık Projesi ‘ne Destek Veriyor

Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Acsorep – Toplum Hizmeti Programı kapsamında öğrencilerimizin desteği ile geri dönüşüme gönderilmek üzere kitap ve kağıt topladılar. Sosyal sorumluluk bilinci yüksek öğrenciler yetiştiren okulumuz elde ettikleri gelir ile ihtiyaç sahibi bir okulun araç gereçlerini temin edecek.

Sanat, Spor ve Müzik Dolu Kampüs Günü

Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesinde Sanat, Spor ve Müzik dolu bir kampüs günü daha tamamlandı. Akademik tamamlama dersleri sonrasında kampüs imkanlarının tadını çıkarın öğrencilerimiz sosyalleşerek eğlenceli vakit geçirdiler.

YKS’ye 5 kala 12.sınıf öğrencilerimize rehberlik desteği tam hız devam ediyor.

Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi rehber öğretmenlerinin Son Depar kamp programı dahilinde gerçekleştirdiği motivasyon ve destek çalışmalarının son oturumu gerçekleştirildi. Okulumuz rehber öğretmenlerinden İlkin BAL, son günlere ve sınav gününe dair öğrencilerle önemli tavsiyeler paylaşırken bir yandan da sınav kuralları hakkında hatırlatmalarda bulundu . Rehber öğretmenimiz Senay YÜCEL de sınav sonrası süreç ve tercih dönemi hakkında kısa bir bilgilendirme yaparak süreç ile ilgili öğrencilerin sorularını cevapladı.