BAŞARIYLA, SAĞLIKLA NİCE YILLARA

Akhisar Koleji 26. yılında, kadrosunu yeni öğretmenlerle güçlendirerek ve bünyesinde eğitim gören öğrencilerini yeni öğrencilerle kaynaştırarak 2021-2022 eğitim öğretim yılına dinamik, kararlı ve heyecanlı bir giriş yaptı.
Tüm öğretmen, öğrenci, velilerimize başarılı, huzurlu ve sağlıklı bir yıl dileriz.

HEYECANLI BİR BAŞLANGIÇ

Artık tatil bitti. 1-5-8. sınıflar için ilk ders zili çaldı. Öğrencilerimiz okullarına, sınıflarına, öğretmenlerine kavuşmanın mutluluğunu yaşadılar. Okul Müdürü Ali Rıza PERESE yaptığı konuşmada “Nitelikli eğitim anlayışıyla, veli-okul-öğrenci iş birliğiyle yeni döneme tam kadro hazırız. Nitelikli eğitim anlayışının her geçen gün değer kazandığı günümüzde, anneler babalar için en paha biçilmez duyguların başında çocuğunun iyi bir eğitim almasının yarattığı mutluluk geliyor. Akhisar Koleji olarak bu mutluluğu velilerimize sürekli yaşatacağız.” dedi. Daha sonra velilere ve öğrencilere derslerine girecek olan sınıf öğretmenleri ve branş öğretmenleri tanıtıldı. Ardından tüm sosyal mesafe, hijyen ve maske kullanımı kurallarına dikkat ederek öğrencilerimiz derslere başladılar. Okul psikolojik danışmanımız Nehir Silici tarafından da 1. sınıf velilerimize okula uyum ve okul korkusu konularını içeren “İlk Adım” adlı seminer verildi.
Tüm öğretmen ,öğrenci ve velilerimize sağlıklı, başarılı bir öğretim yılı diliyoruz.

Küçükler Akhisar Satranç İlçe Birinciliği 9 Yaş Kız ,9 Yaş Genel, 10 Yaş Genel Turnuvası

Akhisar Koleji öğrencilerinin de katıldığı Türkiye Satranç Federasyonu Küçükler Akhisar Satranç (7-12 Yaş) İlçe Birinciliği 9 Yaş Kız ,9 Yaş Genel, 10 Yaş Genel turnuvası tamamlandı.
Akhisar Koleji öğrencileri :
9 Yaş Kız kategorisinde 1.Cemre Coşan 3.Beren Emekli
9 Yaş Genel kategorisinde 2. Murat Efe Boz
10 Yaş Genel kategorisinde 2. Barkın Çifci 3.Demir Atçı derece alarak okulumuzu gururlandırmışlardır. Öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyoruz.

Küçükler Akhisar Satranç (7-12 Yaş) İlçe Birinciliği Turnuvası

Akhisar Koleji öğrencilerinin de katıldığı Türkiye Satranç Federasyonu Küçükler Akhisar Satranç (7-12 Yaş)İlçe Birinciliği 7 yaş Kız,7 yaş Genel,8 yaş Kız,8 yaş Genel turnuvası tamamlandı. Akhisar Koleji öğrencileri :
7 Yaş Kız kategorisinde 1.Ceyda Üstek 2.Melis Nil Sarı
7 Yaş Genel kategorisinde 3. Asil Çınar Ulu
8 Yaş Kız kategorisinde 2. Ada Barutçuoğlu
8 Yaş Genel kategorisinde 2. Ramazan Arda Öz 3.Yusuf Eren Mengirhan derece alarak okulumuzu gururlandırmışlardır. Öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyoruz.