Küçükler Akhisar Satranç (7-12 Yaş) İlçe Birinciliği Turnuvası

Akhisar Koleji öğrencilerinin de katıldığı Türkiye Satranç Federasyonu Küçükler Akhisar Satranç (7-12 Yaş)İlçe Birinciliği 7 yaş Kız,7 yaş Genel,8 yaş Kız,8 yaş Genel turnuvası tamamlandı. Akhisar Koleji öğrencileri :
7 Yaş Kız kategorisinde 1.Ceyda Üstek 2.Melis Nil Sarı
7 Yaş Genel kategorisinde 3. Asil Çınar Ulu
8 Yaş Kız kategorisinde 2. Ada Barutçuoğlu
8 Yaş Genel kategorisinde 2. Ramazan Arda Öz 3.Yusuf Eren Mengirhan derece alarak okulumuzu gururlandırmışlardır. Öğrencilerimizi ve velilerimizi kutluyoruz.

Akhisar Koleji Sıfır Atık Projesi ‘ne Destek Veriyor

Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Acsorep – Toplum Hizmeti Programı kapsamında öğrencilerimizin desteği ile geri dönüşüme gönderilmek üzere kitap ve kağıt topladılar. Sosyal sorumluluk bilinci yüksek öğrenciler yetiştiren okulumuz elde ettikleri gelir ile ihtiyaç sahibi bir okulun araç gereçlerini temin edecek.

AKHİSAR KOLEJİ ORTAOKULU KEP TÖRENİ

Ortaokul kep törenimiz sayın kurucu temsilcimiz, idarecilerimiz , öğretmenlerimiz ve değerli velilerimizin katılımıyla gerçekleştirildi. Pandemi dönemi dolayısıyla maske, mesafe ve hijyen kurallarına dikkat edilerek gerçekleştirilen törende öğrencilerimize diplomalarını vererek onları yeni hayatlarına başarılarıyla gurur duyarak uğurladık. Öğrencilerimizde emeği olan tüm idarecilerimize ve öğretmenlerimize teşekkür ederiz.