anaokulic[divider style=”dotted” height=”40px” ]

   Özel Akhisar Koleji Anaokulu geleceğimizin teminatı çocuklarımızı, başarılı, sağlıklı, bireysel yaratıcılığı ve özgüven duygusu gelişmiş birey olarak yetiştirmek amacıyla 1996 yılında hizmete açılmıştır. Anaokulumuz çocuklarımıza, öğretmenlerimiz tarafından, güvenilir, özenli, sevgi ve saygının hakim olduğu sıcacık bir ortam sunmaktadır.
   Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış ve yaş gruplarına göre İngilizce ağırlıklı eğitim, Okuma yazmaya hazırlık, Drama, Müzik, Dans, Beden eğitimi, Bilgisayar, Seramik, Resim, Satranç, Tiyatro, Rehberlik,  Sinema ve Gezilerle desteklenmiş çağdaş bir eğitim programı uygulanan anaokulumuzda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet verilmektedir.
   Bir aile sıcaklığı, anne-baba şefkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkan ekibimizin en önemli amacı, “Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli çocuklar yetiştirmek” olacaktır. Emanet ettiklerinizin en değerli varlıklarınız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla çocuklarımıza sınırsız olanaklar sunuyoruz. Bu nedenle de kendimizi tanıtmak ve sahip olduğunuz en değerli varlığınızın emin ellerde olduğunu bir kez daha dile getirmek istedik.
[divider style=”dotted” height=”40px” ]
 akhisarkolejianaokul

 

 [divider style=”dotted” height=”40px” ]