HALİL VEHBİ BAŞARAN

KURUCU TEMSİLCİSİ

TAYFUN BAŞARAN

KURUCU

TANSEL BAŞARAN

KURUCU

Kurucu Temsilcimizden

      Kurumumuz yaklaşık 30.000 m2’lik bir kampüs içerisinde kurulmuş olup bünyesinde, eğitim-öğretim fonksiyonlarını yerine getirecek, estetik ve bilimsel alanlara sahip, yeterli teknolojiyle donatılan anaokulu, ilkokul, ortaokul, anadolu ve fen lisesi olmak üzere beş okulu barındırmaktadır. Kampüsümüzde, içinde fitness ve jimnastik salonunun da bulunduğu bağımsız kapalı spor salonu (Kolej Arena), üç adet açık basketbol sahası, çim futbol sahası, voleybol sahası, oyun parkı, iki adet mini golf oyun alanı, botanik bahçe, hayvanat bahçesi, okul ormanı da yer almaktadır.

Ayrıca velilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve velilerimizin seçeneklerini arttırabilmek amacı ile Özel Akhisar Koleji Güzel Sanatlar ve Spor Lisesi kurulması doğrultusunda özverili çalışmalara devam etmekteyiz. Hem bu çalışmaların alt yapısını hazırlamak, hem de öğrencilerimize değişen sınav yönetmeliği sonucu LGS’ye ek puan getirme olanağı da sağlayacak olan Spor Sanat Akademisi’ni (SSA) kurduk.

Çağdaş eğitim-öğretim yaklaşımlarını benimseyen okulumuz, Pearson Edexcel akreditasyonuyla öğrencilere çift diploma olanağı sunarak bir dünya vatandaşı yetiştirme yönünde hızlı adımlarla ilerliyor. Standford, Oxford, Boston M.I.T. gibi dünya çapında önde gelen üniversitelere burslu kabul edilen, London School of Economics ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde doktora öğrencisi olan, çok uluslu şirketlerde görev almanın yanında akademisyen olarak bulundukları üniversitelerde ilerleyen Akhisar Koleji mezunlarına sahip olmanın gururunu taşıyoruz.

Web sitemiz, Özel Akhisar Koleji’ni yakından tanımak isteyen herkesin kolaylıkla bilgi edinebileceği şekilde sürekli güncellenmektedir. Detaylı ve en yeni bilgilere ulaşmak için sitemizi sık sık ziyaret etmenizi; sitemiz ile ilgili görüş ve önerilerinizi bize iletmenizi rica ederiz.

Saygılarımla.
hvbimza