AKHİSAR KOLEJİNDEN TÜRKİYE İKİNCİSİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından gençleri yazmaya teşvik etmek, yetenekli gençleri ödüllendirmek ve edebiyat dünyasına genç yazarlar kazandırmak amaçlarıyla düzenlenen “Gençler Arası Öykü Yarışması”nda Akhisar Kolejinin büyük başarısı…

 

Akhisar Koleji Fen Lisesi 9 A sınıfı öğrencisi Deniz İYİKAL, “Benim Çocukluğum”  temalı yarışmada TÜRKİYE İKİNCİSİ olmuştur.

 

Öğrencimizi başarısından dolayı kutluyor, bu başarıda emeği geçen öğretmenlerimize de teşekkür ediyoruz.

Akhisar Koleji Güvenli Dijital Okulum Projesi

Akhisar Koleji “Güvenli Dijital Okulum Projesi Ar-Ge Ekibi” bugün 3. toplantısını gerçekleştirdi. Açılış konuşmasını proje koordinatörü ve İlköğretim kurumları müdürü Ali Rıza Perese yaptı. “Güvenli Dijital Okulum Projesi” kapsamında öğrencilerimizle yapılan Siber Zorbalık ve Siber Güvenlik uygulamaları okul rehber öğretmenlerimiz ve bilişim teknolojileri öğretmenlerimiz tarafından anlatıldı. Proje kapsamında okulda gerçekleştirilen faaliyetler değerlendirilerek yeni çalışmalar planlandı.

 

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİMİZ ÇANAKKALE ŞEHİTLERİMİZİ ANDI

ANAOKULU ÖĞRETMEN VE ÖĞRENCİLERİMİZDEN “SU TASARRUFU” PROJESİ

Akhisar Koleji Anaokulu öğrenci ve öğretmenleri dünyamızı tehdit eden kuraklık tehlikesine karşı harekete geçti. “Su tasarrufu için neler yapabiliriz?” sorusuna cevap arayarak Anaokulu Öğretmenimiz Gizem Germanoğlu öncülüğünde bir proje geliştirdi. Projemizde emeği geçen tüm veli, öğretmen ve öğrencilerimize teşekkür ederiz.