Kişisel Verileri Koruma Kanunu

Kişisel Verileri Koruma Kanunu’nun 11. maddesi gereğince Akhisar Koleji kurucuları, öğretmenleri ve personeline Avukat Onur ÖZDİKER tarafından ilgili kanunla ilgili olarak kişilerin kişisel hak ve yükümlülükleri konularında seminer verildi.

Akhisar Kolejinde Mezuniyet Coşkusu

 

Özel Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 2018-2019 eğitim- öğretim yılı mezunlarımız görkemli bir törenle diplomalarını aldılar. Okul müdürü Nadir Enver OĞUZ mezuniyet konuşmasını gerçekleştirerek, mezun olan öğrencilerimize başarılar diledi. Okulumuz kampüsünde gerçekleşen bu güzel geceye katılan herkese teşekkür ederiz.

Akhisar Koleji Da Vinci Müzesinde

Özel Akhisar Koleji Matematik zümre öğretmenleri, okulumuzun Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi 10. Sınıf öğrencileri Thales Matematik Müzesinin hazırlamış olduğu “Da Vinci Eserleri” sergisine 30 Mayıs 20149 tarihinde gezi düzenlediler. Öğrencilerimiz sergide Da Vinci’nin 3*’a yakın icadını, ayrıca Leonardo D Vinci’nin mimarlık, mühendislik, anatomi gibi alanlardaki eskizlerinden yola çıkarak savaş makinalarını, piston, torna makinası ve tarihin ilk su kaynağının yanında bugün kullandığımız birçok alette Leonardo Da Vinci’nin izlerine ve uygarlık tarihine dokunuşuna şahit oldular.

Akhisar Kolejinde Bilim ve Kültür Şenliği

Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesinde 24 Mayıs 2019 Cuma günü Bilim ve Kültür Şenliği etkinliği yapıldı.

Matematik, Fizik, Kimya, Biyoloji Türk Dili ve Edebiyatı, Tarih, Coğrafya, Resim ve Müzik zümrelerinin çalışmalarını sergiledikleri etkinler büyük bir beğeni ile izlendi.

Etkinlikte emeği geçen bütün öğrenci ve öğretmenlerimizi kutlarız.

Hami Okul Ziyareti

Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Hami okul projesi kapsamında Namıkoğul Lisesi’ni ağırladı. Bu yıl 5.düzenlenen bilim ve kültür şenliğimize katılan Namıkoğul Lisesi öğretmen ve öğrencileri öğrencilerimizin sergiledikleri projeleri ve ürünleri incelediler. Kardeş okul öğrencileri birlikte keyifli vakit geçirdiler.