Ortaokul

8.SINIFLARIMIZIN KEP TÖRENİ

Akhisar Koleji 2018 – 2019 öğretim yılı 8. Sınıflar Mezuniyet Töreni okulumuz Kültür Salonunda gerçekleştirildi.
Program Saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı’mızın söylenmesiyle başladı. Sonra İlköğretim Kurumları müdürü Ali Rıza Perese günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptı.
Daha sonra okulumuzun eski mezunlarından Zeynepsu Çabuk ve Yaren Şahin anılarını, duygu ve düşüncelerini bizlerle paylaştı. 8.sınıf öğrencileri adına Eylül Mutluer konuştu.
Program; okulumuzda değişik hizmetlerde 5,10,15 ve 20. yıllarını çalışmış personele okulumuz kurucuları Halil Vehbi Başaran, Tayfun Başaran ve Tansel Başaran tarafından plaketlerinin verilmesiyle devam etti.
Daha sonra slayt eşliğinde öğrencilerimiz adları okunarak sahnedeki yerlerini aldılar. Kendilerine mezuniyet belgeleri kurucu, idareci ve öğretmenler tarafından takdim edildi. Öğrenciler “Her Şey Seninle Güzel” ve “Neler Oluyor Hayatta” şarkılarını seslendirdikten sonra keplerini fırlattılar.
Mezuniyet töreni bitiminde verilen kokteylde öğrencilerimiz bol bol fotoğraf çekilip okulumuzdan ayrılmanın hüznünü yaşadılar.
Mezuniyet töreni gece gerçekleştirilen balo ile devam etti.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.