Lise

AKEF’23 1.GÜNÜ BAŞARIYLA TAMAMLANDI

Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencilerinin düzenlemiş olduğu ‘’Akhisar Koleji Etkileşim Forumu’’ resmi açılış töreni, forum başkanı İlke TERCAN ve yardımcıları Adnan Alp ÖRÜNTAŞ ile Gamze Naz ACUN tarafından gerçekleştirildi. Açılış törenine  katılan Akhisar Koleji mezunu ve Yeditepe Eczacılık Fakültesi son sınıf öğrencisi Elif YAVAŞ, Akhisar Kolejinde aldığı eğitimin ve katıldığı AKEF gibi sosyal, kültürel proje ve etkinliklerin, kendi hayatında ne büyük farklar yarattığını vurgulayarak çalışmalar için başarılar diledi.

   Bu yıl dördüncüsü gerçekleşen, Akhisar’da ilk ve tek olan Akhisar Koleji Etkileşim Forumununu düzenleyen öğrenciler, AKEF misafirleri ile tanışma kokteylinde bir araya geldiler. 

Oryantasyon çalışmalarından sonra komite çalışmalarının ilk oturumlarını gerçekleştirdiler. 3 gün sürecek olan çalışmalarda Ekonomi, Sağlık, Eğitim, Siber Güvenlik, Kadın Hakları ve Çevre, İklim ve Afet komiteleri, Türkiye’de ve dünyada var olan problemlere çözümler arayacaklar.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.