Ortaokul

AKHİSAR KOLEJİ AVRUPA’DA

AB Eğitim Komisyonu tarafından kabul edilen ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından desteklenen Erasmus+ “SAVE” projesi kapsamında Akhisar Koleji Lisesi proje ekibi Polonya’da çalışmalarına başladı. 24-28 Ekim tarihleri arasında devam edecek çalışmada
Ekibimiz ilk gün Poznan’da bulunan Saint Mary Magdelene Lisesinde okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler tarafından bir törenle karşılandı.
Polonya, Portekiz, İtalya, Yınanistan ve Türkiye ekipleri projede 2 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları anlatan sunumlarını paylaştılar.
Kruvasan müzesinde Poznan şehri ve ülkenin tarihi hakkında bilgi edinen öğrenciler atölye çalışmasına katılarak kruvasan yapmayi öğendiler. Ekimizde yer alan öğrencilerimiz Tuana KALAYCI, Eylül HALICILAR, İpek ÇELİKTEN, Duru BAYRAKTAR ile Proje Koordinatörümüz İlknur TERCAN ve İngilizce öğretmenimiz Ceren Nur ÖZDEN’e çalışmalarında başarışar dileriz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.