Ortaokul

AKHİSAR KOLEJİ ETKİLEŞİM FORUMU AKEF’23 BAŞARI İLE TAMAMLANDI

Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi AKEF’23 Akhisar Koleji Etkileşim Forumu 2023 ile yurt ve dünya sorunlarına karşı duyarlı gençleri buluşturdu.
5-6-7 Mayıs tarihlerindeki üç günlük çalışma programında; Kadın Hakları, Ekonomi, Eğitim, Siber Güvenlik, Sağlık ve Çevre-İklim-Afet Komiteleri’nde görevli olan Akhisar Koleji öğrencileri yoğun bir çalışma ile genel kurulu gerçekleştirdiler.
Çalışmaların üçüncü gününde komite başkanları ve delegeleri forum başkanlarına taslaklarını savunup sundular. Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi Müdürü Remzi SOLMAZ: “Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen, Akhisar’da ilk ve tek olan “Akhisar Koleji Etkileşim Forumu”nda emeği geçen projeler koordinatörümüz İlknur TERCAN, Başdanışman öğretmenimiz Gözde Elif ÖZTUĞ ile organizasyon öğretmenlerimiz Çisem GÖR, Gülşah DİRİKBİL VE Burcu SALGIN ile katılan tüm öğrencilerimize teşekkür ederiz.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.