İlkokul, Lise, Ortaokul

AKHİSAR KOLEJİ, İTALYA’DAN BAŞARILARLA DÖNDÜ

Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğretmen ve öğrencileri 30 Eylül 9 Ekim tarihleri arasında Erasmus+ “SAVE” projesi kapsamında 3. çalışma toplantısını İtalya’nın Bari Liman şehrinde ve Bernalda şehrinde  gerçekleştirdi.
Portekiz, Polonya, Yunanistan’dan öğretmen ve öğrencilerin de katıldığı çalışmalar, Kültürel Miras tanıtım sunumları, resmi ziyaretler, kültürel geziler, sertifika töreni ve veda partisinin yapılması ile başarı ile tamamlandı.
Okul müdürü Sayın Remzi SOLMAZ; Uluslararası projeler, yabancı dil eğitimin deki başarılarımızın göstergesidir. Ülkemizi temsil etmek Akhisar Koleji’nin en büyük gurur sebeplerindendir.
Okulumuz Ulusal ve Uluslararası Projeler Koordinatörü Sayın İlknur TERCAN başta olmak üzere, İngilizce öğretmenimiz Ceren Özden, öğrencilerimiz Adnan Alp ÖRÜNTAŞ, Ecesu YILDIRIM, Miray CANOĞLU ve Candaş SEVMEK’e de emeklerinden dolayı teşekkür ederiz” dedi.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.