Lise

LİSEMİZDEN MUHTEŞEM MEZUNİYET


2022-2023 Eğitim öğretim yılı Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 12. Sınıflar Mezuniyet Töreni, 19 Haziran 2023 Pazartesi günü okul kampüsünde yapıldı.
Okul yönetim kurulu başkanı ve kurucu temsilcisi Halil Vehbi Başaran, yönetim kurulu üyesi Tayfun Başaran, Lise Eğitim koordinatörü Turgay Arguz, okul yöneticileri, öğretmenler ve ailelerin katıldığı tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasıyla başladı. Fen Lisesi ve Anadolu Lisesi okul müdürü Remzi Solmaz’ın konuşmasının ardından öğrencilere temsili diplomaları verildi.
Anadolu Lisesi birincisi Arda Mert Adıgüzel ile Fen Lisesi birincisi Ekin Su Aktay, okul birincileri kütüğüne isimliklerini çakarak ölümsüzleştirdiler.
Mezuniyet pastasını kesip hep bir ağızdan veda şarkısını seslendiren öğrencilerimiz geleneksel kep atma törenini gerçekleştirdiler.
Resmi törenin ardından “Mezuniyet Valsi” yapan öğrencilerimiz gecenin devamında öğretmenleri ve aileleri ile doyasıya eğlendiler.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.