Ortaokul

AKHİSAR KOLEJİ ROMANYA’DAKİ ÇALIŞMALARINI BAŞARI İLE TAMAMLADI

Avrupa Birliği Eğitim Komisyonu, Türkiye Dışişleri Bakanlığı ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilip destek alarak  Akhisar’da uygulanan tek özel okul projesi olan Erasmus+ “TALES” projesi kapsamındaki dördüncü çalışma toplantısı 17-21 Ekim 2022 tarihleri arasında Romanya’da yapıldı.  Bulgaristan, Yunanistan, Litvanya, Sırbistan ve Türkiye’den katılan öğretmen ve öğrenciler; Belediye başkanı ve yerel otoritelere resmi ziyarette bulunarak ülkemizden hediyeler sundular. Katıldıkları çalışmalarda “Masallar ve Ergenlik Sorunları” seminer ve sunumları,  Robotik Kodlama, Yöresel Yemekler, Geleneksel Hikayeler Kahramanlar, Kukla ve Seramik Atölyeleleri ile yerel kültürel gezilere ve veda partisine de katıldılar.

Akhisar Koleji Ortaokulu Müdürü Sayın Ali Rıza PERESE,Uluslararası Sertifika almaya hak kazanan öğrencilerimiz Hasan Berk GEDİK, Hüseyin Ege FİLİZ ve Berke KIZILKAYA ile İngilizce Öğretmenimiz Şebnem ÇAKATAY ile Ulusal ve Ulusalararası projeler koordinatörümüz İlknur TERCAN’ı tebrik ederek başarılar diledi.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.