Lise, Ortaokul

Akhisar Koleji WSC 2018 İspanya’dan Madalyalar ve Güzel Anılarla Dönüyor

Akhisar Koleji ekibi, WSC 2018 Global Round’dan İngilizce Münazara, Grup Liderliği, Sanat gibi alanlarda aldığı madalyaların dışında Onur Ödüllerini de almaya hak kazanarak okulumuz ve ülkemizi başarıyla temsil ettiler. Ayrıca WSC 2018 Global Round’a katılan 60 farklı ülkeden gelen 1500 katılımcı ile tanışma fırsatı bulan okulumuzun ögrencileri ve ögretmeni Barcelona ve çevresini tanıdılar. Bu kapsamda, Catalunya turu, Montjuic dağı serbest gezisi Parq Güell (gaudi) rehber eşliğinde Passeig Gràcia caddesi, La rambla, merqat de la boquiera, Bari Gotic , Sagrada la familia, Arc de Triomf, çikolata müzesini gezdiler.
Uluslararası projeleri ve İngilizce eğitimi konusunda fark yarattığını bir kez daha ortaya koyan Akhisar Koleji olarak, öğrencilerimiz Oğulcan Demir Kaan, Oya Olut, Dila Sarı ile danışman ögretmenimiz Hatice Bodur ve proje sorumlusu İlknur Tercan’ı başarılarından dolayı kutlar velilerimize destekleri için teşekkür ederiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.