Lise

Akhisar Kolejinde Cumhuriyet Coşkusu 

Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi’nde, 29 Ekim Pazar günü, öğretmen ve öğrencilerle birlikte Kültür salonunda Cumhuriyet Bayramı kutlandı. 

 Cumhuriyetin 94. yıldönümünde kültür salonunda yapılan ve 10-B sınıfından Efe Erdoğan ile Dilara Taşçeken’in sunumunda gerçekleşen kutlama töreni, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı.  

 Günün anlam ve önemini belirten konuşma, 10-B sınıfından Nebahat Doğan, ardından da İngilizce olarak 9-A sınıfından Sude Kozbay tarafından okundu.

 10-B den Aleyna Macana cumhuriyet şiirini okuduktan sonra “Memleketim” şarkısını seslendirdi. Fen Lisesi 10-B sınıfından Gökmen Ertürk,  “Güneşe Bak” adlı sunumunu gerçekleştirdi. Salonda bulunan tüm ögrenci ve öğretmenler, İzmir Marşıyla töreni sonlandırdı. 

 Ayrıca, Cumhuriyet Bayramı kapsamında düzenlenen tenis turnuvasında derece alan kız ve erkek öğrencilere madalyalarını Anadolu Lisesi müdür yardımcımız İlknur TERCAN verdi ve öğrencileri kutladı. 

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.