İlkokul

Akhisar Koleji’nde Meslek Tanıtım Günü

 Akhisar Koleji psikolojik danışma ve rehberlik biriminin düzenlediği Meslek Tanıtım Günü’nde Özel Akhisar  Koleji Anadolu Lisesi ve Özel Akhisar Koleji İlköğretim 8. Sınıf öğrencileri Meslek Sahipleri ile buluştular. Günümüze 16 farklı meslek grubundan  meslek sahibi katıldı. Öğrenciler sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen bu meslek tanıtımlarında konuklarımızla birebir görüşme fırsatını buldular ve konuklarımıza katılımcıların  sahip olduğu meslekleri hakkında merak ettikleri soruları sorabildiler. 

Katılımcı Mesleği
 Ali Osman ÇAĞLAYANSuat YILDIRIMBaşak KUTLUFatma KOCABIYIKMustafa ŞENMemduh Reşit DEMİRCİMustafa ORHANEngin ERDEMİbrahim ORTAÇTolgahan KAYALeyla BALAElif AKBATURElif Nur GÜREKLeyla DAĞKOÇAKHaldun AKYÜZArzu NELİKER  Doktor EczacıDiş HekimiMimarİnşaat MühendisiKimya MühendisiElektrik MühendisiZiraat MühendisiFizyoterapist Beslenme ve diyetetik uzmanıHemşireAvukatPsikolog Sosyal hizmet uzmanıGazeteciBankacı
Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.