Ortaokul

Akhisar Koleji’nde Mezuniyet Coşkusu

Akhisar Koleji İlköğretim Kurumunda 2017 – 2018 Öğretim yılı 8. sınıflar Mezuniyet Töreni yoğun bir katılımla gerçekleşti. Velilerimizin büyük bir ilgi gösterdiği tören açış konuşmasıyla başladı. Mustafa Kemal Atatürk ve tüm şehitlerimizin anısına yapılan Saygı Duruşunu, İstiklal Marşı’mızın söylenmesi izledi.

İlköğretim Kurumları Müdürü Ali Rıza Perese’nin günün anlam ve önemine yönelik konuşmasını geçen yılın Öğrenci Meclisi Başkanı Duygu Üğüt’ün konuşması takip etti. Ardından da bu yılın Öğrenci Meclisi Başkanı Zehra Şerifoğlu duygu yüklü konuşmasını gerçekleştirdi.

2002 yılı mezunlarından Eczacı Cansu Varlı Saygılı bizlerle anılarını paylaştı. Tören, okulumuzda 5, 10, 15 ve 20 yıllarını tamamlamış çalışanlarımıza Kurucumuz sayın Halil Vehbi Başaran’ın plaketleri sunmasıyla sürdü. Öğrenciler adları tek tek okunarak sahneye alındı ve kendilerine mezuniyet belgeleri takdim edildi. Daha sonra “Arkadaş” şarkısı söylendi. Bu esnada duygu dolu anlar yaşandı. Ve törenin en heyecanlı anına gelindi. Geriye sayımın ardından kepler havaya atıldı. Fotoğraf çekiminin ardından tören sonra erdi.

Bir sonraki Mezuniyet Töreninde buluşmak umuduyla…

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.