Anaokulu, İlkokul, Lise, Ortaokul

AKHİSAR KOLEJİNDE UZAKTAN EĞİTİM BAŞARIYLA SÜRÜYOR

Mart ayından beri süren uzaktan eğitim çalışmalarımız aksamadan kesintisiz devam ediyor. Güçlü akademik kadromuz ve teknolojik alt yapımız sayesinde bu dönemi başarıyla sürdürüyoruz.

Öğretmenlerimiz ve idarecilerimiz uzaktan eğitim sürecini titizlikle yönetiyorlar. Bu süreçte öğretmenlerimiz canlı ders anlatımları, K12 NET,  Whatsapp grupları ve Classroom  uygulaması      üzerinden ödev gönderimleri, ödev takibi ve geri bildirimleri yapmakta;  online deneme sınavları, ders sonu kazanım belirleme alıştırmaları, her gün ders saatleri sonrasında bireysel ve grup etütlerini gerçekleştirmektedirler.

Ayrıca anaokulu ve ilkokulda sınıf öğretmenlerimiz, ortaokul ve lisede ise koç öğretmenlerimiz  öğrencilerimizle ve velilerimizle anlık iletişim kurup öğrencilerin derse katılımlarını ve ders performanslarını  denetlemektedirler.

Öğrencilerimiz akademik derslerin yanı sıra uygulamalı derslerde çeşitli aktiviteler yaparak eğlenceli zaman geçirmektedirler.

Velilerimize uyguladığımız  “veli memnuniyet anketleri”yle velilerimizin beklentilerini öğrenip planlamalarımızı ona göre yapıyoruz.

Sınav grupları olan 8. ve 12. sınıflarımıza hafta sonları online kurs programımızı kesintisiz sürdürüyoruz.

Rehberlik hizmetlerimiz, LGS/YKS hazırlık ve motivasyon destek çalışmaları, bireysel  ve grupla online psikolojik danışma görüşmeleri, online veli ve öğrenci seminerleriyle devam etmektedir.

Bu süreçte, özverili çalışmalarından dolayı sevgili öğrencilerimize, velilerimize ve programın lokomotifi olan anaokulu,  ilkokul, ortaokul ve Anadolu ve fen lisemizin değerli öğretmenlerine teşekkür ediyoruz.”

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.