Lise

 Akhisar Koleji’nden Barınak Ziyareti 

Özel Akhisar Koleji Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri  düzenledikleri kermesten elde ettikleri gelir ile Manisa Büyükşehir Akhisar Geçici Hayvan Bakımevi’ne konserve ve kuru  mama  yardımında bulundu.

Sosyal sorumluluk projesi kapsamında kuru mama yardımında bulunan Akhisar Kolejli Lise Anadolu ve Fen Lisesi öğrencileri Manisa Büyükşehir Akhisar Geçici Hayvan Bakımevi’ne yaptıkları ziyaret ile kedi ve köpeklerin,ayrıca da çok sayıda yavrunun beslenmesinde kullanılacak olan  yaş ve kuru mamaları getirerek mutluluklarını ifade ettiler.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Veteriner Hekimi Orhan Can Önlü gezi sırasında öğrencilere yaptıkları yardımdan dolayı teşekkür ederken, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin barınak ile ilgili yaptığı çalışmaları anlattı. Hayvan dostlarının  en iyi şekilde bakımı, tedavisi ve rehabilitasyonu için önemli projeler yürüttüklerini söyledi.Aynı zamanda öğrencilere  hayvan sahiplendirilmesi, hayvanların bakımı ve korunması ile ilgili bilgiler verdi.

Akhisar Kolejli  Anadolu ve Fen Lisesi Koleji’nin öğrencileri barınağın can dostu olması yönünde Veteriner Hekim Orhan Can Önlü ile düşünce birliğine varıldı.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.