İlkokul, Lise, Ortaokul

AKİSAR KOLEJİ’ NDE ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI ŞÖLENİ

Akhisar Koleji  öğrencilerinin sunumları ile büyük bir şölene dönüşen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlaması velilerin katılımlarıyla daha görkemli oldu.

 Sunuculuğunu 4. Sınıf öğrencileri Nehir Acun,Mete Dindar ve Ada Şenyaşa’nın yaptığı tören, Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı.Günün anlam ve önemini belirten  konuşmayı 6.sınıf öğrencilerinden Azra Dalgıç yaptı.  

Konuşmalar tamamlandıktan sonra ilkokul öğrencilerinin şöleni başladı.

Sırasıyla 1.sınıfların müzikli gösterisi, 2.sınıfların Sultans Of The Dance, 3.sınıfların Güzel Türkiyem, 4.sınıfların Erik Dalı ,7.sınıf Drama Kulübü öğrencilerinin dans gösterileriyle şölene dönüşen tören, 8.sınıflar Müzik Kulübü öğrencilerinin dinletisiyle sona erdi.

Tören sonrasında müdür koltuğuna temsili olarak 5. sınıf öğrencisi Berke Kızılkaya oturup öğrenci arkadaşlarından gelen istekleri idarecilere ve öğretmenlere iletti.  İdareci ve öğretmenler de istekleri not alıp en kısa zamanda çözüme ulaştıracaklarının sözünü verdiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.