Lise

“AKÜP”, “KUNDUZ” ve “K12Net” Programları İle Yeni Yıla Hazırız

        Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 11 ve 12. Sınıf velilerine tanıtım kokteyli ile 2016-2017 eğitim öğretim yılı için planlanan sistem ve programlarını tanıttı.
        Akhisar Koleji geçtiğimiz yıl %100 LYS yerleştirme sonuçları ile haklı bir gurur yaşadı. Bu yıl da seçkin ve tecrübeli eğitim kadrosunu genişletip, AKÜP, KUNDUZ ve K12 NET sistemlerini de hayata geçirerek Akhisar da bir ilki gerçekleştiren Akhisar Koleji, eğitimde çok yönlü bir hizmet sunmaktadır.
        AKÜP (Akhisar Koleji Üniversite Hazırlık Programı); hafta sonu kursları, hafta içi etütler ve birebirler, kaynak yayınlar, YGS-LYS deneme sınavları,ödevler ve Ölçme Değerlendirme -Rehberlik hizmetlerini içermektedir.
       Ayrica KUNDUZ (mobil sistem) ve Akhisar Koleji çözüm ortaklığı  sayesinde; okul dışında da profesyonel soru çözüm desteği sağlayan, mobil soru kütüphanesi ve Akhisar Koleji öğrencilerine özel durum analiz raporları sunan bu sistem, öğrencilerimizin okul dışındaki çalışmalarına da  destek vermektedir.
          K12 net sistemi ile de öğrenci- veli -öğretmen iletişimleri ve hızlı bilgi akışı sağlanacaktır.
          Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi Müdürü Ali Osman ORAK, “güçlü ekip, güçlü sistemlerle kendimize güveniyor kararlı adımlarla yolumuza devam ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.