Anaokulu

Anaokulu Veli Toplantısı

Anaokulumuz bu yılın ilk veli toplantısını gerçekleştirdi. Açılış konuşmasında 24 yıldır Akhisar’ın eğitimdeki başarı çıtasını yükselten Akhisar Koleji’nin, anaokuluyla da çocukların gelişimine katkıda bulunduğunu belirterek okul öncesi eğitimin önemini vurgulayan Kurum Müdürü Ali Rıza PERESE, “Amacımız kendine güvenen, yaratıcı, meraklı, aktif ve mutlu çocuklar yetiştirmektir. Anaokulumuz 10 branşta çocuklarınıza güvenilir, özenli, sevgi ve saygının hakim olduğu, sıcacık bir ortam sunmaktadır.” dedi. Daha sonra işletme koordinatörü Zekine BÜKE okulun işleyişi hakkında bilgi verdi, velilerimize grup öğretmenlerini ve branş öğretmenlerini tanıttı. Öğretmenler tek tek söz alıp branşlarıyla ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmaları anlattılar. Ardından anaokulu öğretmenlerimizden  Selin Başaran bu yıl uygulamaya başlayacağımız K12 Net sistemi hakkında bilgi verdi. Toplantı sonunda velilerimiz grup öğretmenleri ve branş öğretmenleriyle bireysel görüşmeler yaptılar.
TOPANTIYA KATILANLAR: Ali Rıza PERESE : Kurum Müdürü, Mehmet SALĞIN : Müdür Yardımcısı-Eğitim Koordinatörü, Burcu BARUTÇUOĞLU : Müdür Yardımcısı- Rehberlik, Zekine BÜKE : İşletme Koordinatörü, Selin BAŞARAN : Anaokulu Öğretmeni, Zeynep EV : Anaokulu Öğretmeni, Fatma Gürkan :Anaokulu Öğretmeni, Gizem GERMANOĞLU : Anaokulu Öğretmeni, Ebru YAPICI : Anaokulu Usta Öğretici, Havva GÜDE : Anaokulu Usta Öğretici, Sinem FİDAN : Anaokulu Usta Öğretici, Şafak ÇAĞLAR : İngilizce, Esra ÇOĞALMIŞ: İngilizce, ÜmitCan AYDINER: Müzik, Çiğdem KARAKUŞ : Görsel Sanatlar, Ebru YAPICI: Satranç, Burcu SALĞIN : Spor ve Fiziki Etkinlikler, Evrim ERŞENDUR: Robotik Kodlama Öğretmeni, Mehmet BOSTAN: Okuma yazmaya hazırlık, Mehmet Ayhan: Okuma yazmaya hazırlık,  Nurcan AKIN : Hemşire.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.