İlkokul, Lise, Ortaokul

ERASMUS+ Projemizin Kabulü Ulusal Ajans Tarafından İlan Edildi

Özel Akhisar Koleji Ortaokulu’nun, İyi Uygulamaların Değişimine Yönelik Okul Eğitimi Stratejik Ortaklıklar “KA219 Okullar Arası Stratejik Ortaklıklar Projesi” AB Eğitim Komisyonu tarafından kabul edildi ve kabulümüz bugün Ulusal Ajans tarafından ilan edildi.İngilizce olarak uygulanacak olan projenin başlığı “Evet Çocuklar; Birbirimizi Tanıyalım, Sanatla Yakınlaşalım” ; konusu ise “ Değişen ve gelişen dünyamızda geçmiş kültürümüzü, tarihimizi ve köklerimizi tanımak, unutmamak ve sanatlarımız aracılığı ile birbirimize tanıtmak”tır.

İspanya koordinatörlüğündeki projede yer alan diğer ülkeler, Türkiye, Yunanistan, Polonya, Romanya ve Bulgaristan’dır. İngilizce dil becerilerinin de yoğun şekilde kullanılacağı bu projede, iki yıl boyunca öğretmen ve öğrencilerimiz ortak ülkeleri ziyaret edip yapılan çalışmaları yerinde inceleyip iyi uygulamaları paylaşma fırsatı bulacaklardır.Projenin İrtibat kişisi: İngilizce Öğretmeni Şebnem ÇAKATAYProjenin Yasal Temsilcisi: Okul Müdürü Ali Rıza PERESEProjenin Kurum içi Koordinatörü: Müdür Yardımcısı İlknur TERCAN

erasmus erasmus img_0716 img_0726

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.