İlkokul, Lise, Ortaokul

İlklerin Temsilcisi Yine Akhisar Koleji

Akhisar Koleji; “YGA-GENÇ LİDERLER AKADEMİSİ”ne 50 bin başvuru arasından seçilen 500 liseli arasına 10 öğrencisi ile bir kez daha kabul edildi.
Uluslararası sivil toplum örgütü olan Young Guru Academy tarafından organize edilen YGA Zirvesi’nde, katılım kabulü alan 2000 üniversite öğrencisi ile birlikte 500 lise öğrencisi arasında Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi öğrencileri de yer alacak. 18 Ocak 2020 tarihinde PSV Sanat Merkezinde yapılacak olan zirveye Akhisar Koleji Anadolu Lisesinden ; Begüm Köseoğlu Akhisar Koleji Fen Lisesinden; Bengü Yüce, Zeynep Beyza Er ,Burak Annak,Elif Kurt, Tunay Emre Ateşçi, Işık Erşan, Ekrem Kafadar, Serhat Metin Aksoy, ve Sude Eşman genç liderler olarak katılım gösterecekler.
Gelecek nesillere daha iyi bir dünya bırakmayı hayal eden gençlerin, bu hayalini gerçekleştirmek ve geleceğin liderlerini keşfederek yetiştirmeyi amaçlayan YGA Zirvesi’nde, YGA liderlik programında bilim insanı, akademisyen ve üst düzey yöneticilerden oluşan; aralarında Prof. Aziz Sancar, Ali Koç, Faruk Eczacıbaşı, Prof. Mehmet Toner, Prof. Kristi Raube, Prof. Doğan Cüceloğlu gibi isimlerin olduğu YGA Hayal Ortaklarından eğitim alacaklar. Sadece Türkiye’deki öğrenciler değil; Harvard, MIT, Columbia, Brown, Berkeley, London Business School, Münih Teknik, Turin Politeknik gibi üniversiteler ile yapılan stratejik ortaklık kapsamında, bu üniversitelerden gelen öğrenciler de YGA projelerinde görev alacaklar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.