Lise

Meslek Tanıtım Günü

Akhisar Koleji Rehberlik Biriminin düzenlediği “4.Geleneksel Meslek Tanıtım Günü”nde Akhisar Koleji Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve 8. sınıf öğrencileri meslek sahipleri ile bir araya geldiler. 20 farklı meslekten  21 meslek sahibinin katıldığı meslek tanıtım günümüzde, öğrenciler samimi bir ortamda konuklarımız ile  birebir görüşerek, konuklarımıza sahip oldukları meslekler hakkında merak ettiklerini sorma imkanı buldular.

Meslek tanıtım gününde bizlere destek olan çok değerli konuklarımız;

Diş Hekimi Tülin COŞKUN, Doktor Ali Osman ÇAĞLAYAN, Veteriner Hekim Orhancan ÖNLÜ, Fizyoterapist Zeynep SOLAK, Avukat Hikmet ÇAĞAN, Gıda Mühendisi Ayla YAVAŞ, Mimar Emel FERATLAR, Mali Müşavir Bahadır SINAY, Orman Endüstrisi Mühendisi Erkut YAVAŞ, Eczacı Ezgi TÜRKMEN, İnşaat Mühendisi Onur ÖZALP, Reji Şefi Zafer RAHMANOĞLU, Sosyal Çalışmacı İsmail KULE, Şehir Plancısı Oya KÜÇÜK NALBANT, İnsan Kaynakları Uzmanı Celalettin GÖKAŞAN, Okulöncesi Öğretmeni Selin BAŞARAN, Hemşire İlknur BAYRAM, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Ebru AŞICI ATÇI, Makine Mühendisi Zerrin MASTAN’a etkinliğimize katılımlarından dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

 

 

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.