Lise

Meslek Tanıtım Günü

Akhisar Koleji psikolojik danışma ve rehberlik biriminin düzenlediği “Meslek Tanıtım Günü”nde Akhisar Koleji Anadolu Lisesi, Fen Lisesi ve 8. sınıf öğrencileri meslek sahipleri ile buluştular. Günümüze 16 farklı meslek grubundan  17 meslek sahibi katıldı. Öğrenciler sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen bu meslek tanıtımlarında konuklarımızla bire bir görüşme fırsatı buldular ve konuklarımıza katılımcıların  sahip olduğu meslekleri hakkında merak ettikleri soruları sordular.

KATILIMCILAREsra KIROVADuygu MUTLUAyşe Zeynep SOLAKÖzgür KALAYCIAslı ÖZFatih EYİMüge NERGİZFügen SANAĞEmel UÇAKİbrahim OKAyla YAVAŞMerve BAHÇEKAPILIMerve KARAMANRahmi ÇELEBİErkan KAYSERİLİMurat YILDIZİrfan GÜRMEN  DoktorEczacıFizyoterapistHemşireAvukatPsikologİşletmeciBankacıMimarMakine MühendisiGıda MühendisiOrman Endüstri MühendisiOrman  MühendisiOrman MühendisiZiraat MühendisiUçuş Harekat MemuruBasketbol Antrenörü

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.