Ortaokul

Mezuniyet Coşkusu

Akhisar Koleji Ortaokulu öğrencileri 23,05,2017 Salı günü okulumuz kültür salonunda düzenlenen bir törenle temsili mezuniyet belgelerini aldılar.

Akhisar Koleji yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilerin katıldığı törenin sunumunu Türkçe öğretmeni Tunçay Özbek  yaptı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasından sonra Akhisar Koleji İlköğretim Kurumları Müdürü Ali Rıza Perese günün anlam ve önemiyle ilgili  konuşmasını yaptı. 2016 – 2017 öğretim yılı Öğrenci Meclis  Başkanı Duygu Üğüt’ün konuşmasını okulumuz eski mezunlarından Halil Demren’in konuşması takip etti. Konuşmaların ardından okulumuzda 5,10,15’inci yıllarını tamamlayan öğretmen ve personellere plaketlerini Okul Kurucumuz Halil Vehbi Başaran takdim etti.

Öğrencilerimize öğretmenleri tarafından temsili mezuniyet belgelerinin verilmesinden sonra mezuniyet şarkılarını söyleyen öğrenciler keplerini fırlattılar. Eğlence gece mezuniyet balosuyla devam etti. Böylece mezuniyet coşkusunu doyasıya yaşamış oldular.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.