İlkokul, Lise, Ortaokul

Muhteşem Müzikal

Akhisar Koleji Drama Kulübünün, Müzik ve Spor Kulüpleriyle birlikte hazırlamış olduğu “Hisseli Harikalar Kumpanyası” müzikali  12 Mayıs 2017 Cuma akşamı Akhisar Belediyesi Park içi Sinema Salonunda sergilendi.

Haldun Dormen’in yazdığı iki perdelik müzikalde 49 öğrenci rol aldı. Yoğun bir izleyici kitlesinin heyecan ve coşkuyla takip ettiği oyunda herkes keyifli dakikalar yaşadı. İki saati aşan müzikalde izleyiciler unutulmaz bir gece yaşamanın mutluluğu içindeydiler. Dans ve şarkılarıyla çok iyi bir performans sergileyen öğrencilerimiz bol bol alkışlandılar.

Müzikalin sonunda görev alan tüm öğretmenlerimiz tebrikleri kabul ettiler. İlköğretim Kurumları Müdürü Ali Rıza PERESE ve Ortaöğretim Kurumları Müdürü Ali Osman ORAK , görev alan öğretmen ve öğrencileri sahnede  kutlayarak öğretmenlerimize  çiçek sundular.

İzleyenler de böylesi güzel bir gecenin sonunda mutluluklarını dile getirip gelecek yıl başka bir müzikalde buluşmak isteğiyle salondan ayrıldılar.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.