Ortaokul

ÖZEL AKHİSAR ANADOLU LİSESİNDE SEÇİM HEYECANI

Özel Akhisar Anadolu Lisesi  2011-2012 Eğitim-Öğretim Yılı Öğrenci Meclisi Başkanlık Divanı seçimi 21 Ekim 2011 Cuma günü yapıldı.

 Seçimlerde iki liste yarıştı.I. LİSTEBAŞKAN: 11/A – OZAN İLHANBAŞKAN YARDIMCISI: 9/A – MEHMET TAŞKIRANKATİP ÜYE: 9/B – SONER ÜNLÜKATİP ÜYE: 10/A – ABİDİN S. AYVERDİ II. LİSTEBAŞKAN: 12/B – MERT ÇALDİRİBAŞKAN YARDIMCISI: 12/A – Y. ORÇUN UZELKATİP ÜYE: 9/A – FURKAN YOLKATİP ÜYE: 9/B – YAREN GENÇTÜRKAdayların bir hafta süren seçim çalışmalarının ardından 21 Ekim Cuma günü seçimler gerçekleştirildi. Demokrasi havasının büyük bir coşkuyla yaşandığı seçimlerde adaylar kıyasıya yarıştı. Öğrenciler kendi temsilcilerini özgür ve demokratik bir ortamda seçmenin mutluluğunu yaşadılar.Sandık kurulu tarafından sandık açılıp oy pusulaları sayıldı. AdaylardanOzan İLHAN’ın listesi seçimi kazandı.Seçim sonuçları Okul Seçim Kurulu Başkanı Mehmet GENLİ tarafından öğrencilere duyuruldu. Ozan İLHAN ve arkadaşları seçim zaferinin mutluluğunu yaşadıktan sonra Ozan İLHAN kısa bir konuşma yaparak arkadaşlarına teşekkür etti.

   

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.