İlkokul

Setenay Köker “Onlar Buradaydı” Projesi Kapsamında Akhisar Koleji’ni Ziyaret Etti

2004-2005 Akhisar Koleji mezunlarından Setenay Köker “ Onlar Buradaydı” projesi kapsamında, Akhisar Koleji Mezunlar Derneği’nin davetiyle Akhisar Koleji kültür salonunda öğrencilerle buluştu.

     2005 yılında Akhisar Koleji’nden mezun olan Setenay Köker ardından Akhisar Anadolu Lisesi’ne devam etti ve şu anda İstanbul Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü 3. sınıf öğrencisi.

     Akhisar Koleji’nin daveti üzerine öğrencilerle buluşan Setenay Köker öğrencilerin sorularını yanıtlayarak onlarla sohbet etme fırsatı buldu. Akhisar Koleji müzik öğretmeni Gamze Okur ile birlikte anılarını paylaşan Setenay Köker, Akhisar Kolejinden mezun olduktan sonra gittiği her okulda Akhisar Koleji mezunu olmanın getirdiği farkları hissettiğini söyledi. İngilizce öğretimin getirdiği avantajların da önemli olduğu belirterek öğrencilere bu öğretimden olabildiğince faydalanmalarını önerdi. Ardından öğrencilerin bölümüyle ve öğrencilik yıllarıyla ilgili sorularını yanıtladı. Akhisar Koleji müdürü Ali Rıza Perese, Setenay Köker’e Akhisar Koleji’ni ziyaret ettiği için teşekkür ederek, ileriki yıllarda onu tekrar aralarında görmek istediğini dile getirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.