Ortaokul

SIRBİSTAN ÇALIŞMALARI TAMAMLANDI

AKHİSAR KOLEJİ SIRBİSTAN’DAKİ ÇALIŞMALARINI BAŞARI İLE TAMAMLADI
Akhisar Koleji Ortaokulu öğretmen ve öğrencileri; Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilerek desteklenen Erasmus+ “TALES- Hikayeler ile Kültür Paylaşımı” projesi kapsamında Yunanistan, Litvanya, Romanya ve Bulgaristan’dan katılan öğretmen ve öğrencilerle birlikte Sırbistan’ın başkenti Belgrat da bir araya geldiler.
Akhisar’daki Erasmus+ projesine sahip tek özel okul olan Akhisar Koleji Sırbistan çalışmalarını 20-24 Şubat 2023 tarihleri arasında gerçekleştirdi. Akhisar Koleji Ortaokulu proje ekibindeki öğretmen ve öğrenciler; uluslararası seminerler, atölye çalışmaları, drama sunumları, yerel otoritelerin ziyareti ve kültür gezisi çalışmalarının yanında Sırbistan kraliyet ailesinin üyeleri ile de tanışma fırsatı buldular. Okul Müdürü Sayın Ali Rıza PERESE “ Okulumuz bilimsel ve akademik başarılarının yanında Avrupa Birliği projeleri konusunda da lider bir okuldur. Ulusal ve Uluslararası Projeler Koordinatörümüz İlknur TERCAN başta olmak üzere İngilizce Öğretmenimiz Şebnem ÇAKATAY, öğrencilerimiz Esila Deviren, Deniz Topatan, Asmin Kızıltaş ve Ece Kırkıkoğlu’na okulumuzu ve ülkemizi başarı ile temsil ettikleri için teşekkür ederiz” dedi.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.