Ortaokul

YABANCI DİLLER GECESİ

Akhisar Koleji Yabancı Diller Bölümü’nün her yıl düzenlediği Yabancı Diller Gecesi bu yıl da büyük beğeniyle izlendi. Gecede 5. ve 6. sınıf öğrencilerinden oluşan İngilizce Drama Kulübü 3 İngilizce oyunla sahne aldı. 4. sınıflarından oluşan İngilizce- Almanca koro da geceye güzel şarkılarla renk kattı.

Öğrenilen yabancı dilin ders dışında da mutlaka kullanılmasının önemini bilen Akhisar Koleji, uluslararası projeler ve yıl boyunca düzenlenen etkinliklerle öğrencilerine daha etkili bir yabancı dil eğitimi sunmaktadır.

Bu güzel gecede görev alan ve emeği geçen tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

Gecede görev alan öğrencilerimiz:

Eylül Demirel, Oya Onay, Birce Gürmen , Zeynep Karya İnci , Eylül Kılınç , Melis Hasdoğan, Zeynep Özel , Ada Şenyaşa,Helin Canoğlu , Mücella Naz Durmuş , Murat Efe Boz,

Miray Kavaklı , Ervanur Halden ,Eymen Karacüllü ,Ada Karanfil ,Eylül Ada Sevimler ,Mert Yılmaz , Erol Sönmez ,

Ülke Yıldırım, Samet Tüten, Zeynep Duru Çelik , Asmin Kızıltaş, Beren Emekli , Derin Sevil, Çınar Arslan Bodur, Ekin Canoğlu , Esila Deviren Helin Yavuz, Hüseyin Ege Filiz,Duru Erşendur ,Azra Melek

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.