Anaokulu, İlkokul, Lise, Ortaokul

Akhisar Koleji 4. Geleneksel Bilim Şenliği

Özel Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi 4. Geleneksel Bilim Şenliği ile farkını yine ortaya koydu. Bilim Şenliğinde öğrenciler; Bilim ve Teknoloji Kulübü, Lego Robotik Kulübü, Matematik Kulübü, Kültür Edebiyat Kulübü , Tarih ve Coğrafya derslerinde yaptıkları projelerini sergilediler. Toplamda 90’dan fazla proje sergilendi. Ayrıca “Akhisarspor Tarihi” Fotoğraf Sergisi de yeni Akhisar Stadyumundan önce Akhisar Belediyesinin ve Sayın İbrahim MACANA’nın katkıları ile ilk kez Akhisar Kolejinde açıldı.

Bilim şenliğine, okulun yönetim kurulu üyeleri, idarecileri, öğretmenleri, öğrencileri ve davetli bazı öğrenci ailelerinden oluşan 600’den fazla ziyaretçi katıldı.

Akhisar Koleji Lise Müdürü Ali Osman ORAK; “Öğrencilerimizin kulüplerde ve derslerde yaptığı akademik çalışmalarımızı şenlik ortamında sergileyip sınıf ortamından dışarıya taşıdık. Çalışmaları sergilenen öğrencilerimizle gurur duyuyoruz. Emeği geçen öğretmenlerimizi ve ARGE grubumuzu da tebrik ederiz” dedi.

Back to list

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.