Lise

Akhisar Koleji Lisesi “Gençlik Şenliği”ni Kutluyor

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında Özel Akhisar Koleji Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi bünyesinde düzenlenen “Gençlik Şenliği” büyük bir coşku ile gerçekleştirildi. Güne geleneksel lokma eşliğinde yapılan kampüs kahvaltısı ile başlayan öğrenci ve öğretmenler, okulumuzun kurucusu sayın Halil Vehbi Başaran ve değerli idarecilerimizin de katıldığı coşku dolu “Gençlik Konseri” ile devam etti. Öğle yemeğinin ardından liseli gençlerin eserlerinden oluşan “Resim Sergisi” gezildi. Mezun olacak öğrencilerimiz müzik eşliğinde el baskılarını yaparak okulumuzda izlerini bıraktılar. Programın son aşamasında ise yine öğretmen ve öğrencilerimizin katıldığı, voleybol, basketbol turnuvaları, çeşitli oyunlar ve parkur yarışmaları ile dolu “Spor Aktiviteleri” gerçekleştirildi. Spor aktivitelerine katılım sağlayan öğretmen ve öğrencilerimiz program sonunda ödül olarak gazoz eşliğinde günün tatlı yorgunluğunu atıp kutlama yaptılar.
Lise Müdürü Sayın Ali Osman ORAK; ” Mustafa Kemal Atatürk’ün yolunda, bilimde, sanatta ve sporda hep en iyisi için çalışan Özel Akhisar Koleji Lisesi öğretmen ve öğrencilerini bu anlamlı bayramın güzel etkinliği için kutluyor, emeği geçen ARGE grubumuza, resim,müzik ve beden eğitimi spor zümrelerimiz ile tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.