Anaokulu, İlkokul, Lise, Ortaokul

Artiz Mektebi Müzikali

Akhisar Koleji Drama Kulübünün, Müzik ve Spor Kulüpleriyle birlikte hazırlamış olduğu “Artiz Mektebi” müzikali 14 Mayıs 2018 Pazartesi akşamı Akhisar Belediyesi Park içi Sinema Salonunda sergilendi.

Müjdat Gezen ve Kandemir Konduk’un yazdığı iki perdelik müzikalde kalabalık bir öğrenci kadrosu yer aldı. İki saati aşan müzikalde izleyiciler unutulmaz bir gece yaşamanın mutluluğu içindeydiler. Dans ve şarkılarıyla çok iyi bir performans sergileyen öğrencilerimiz bol bol alkışlandılar.

Müzikalin sonunda görev alan tüm öğretmenlerimiz tebrikleri kabul ettiler. Manisa Şehir Tiyatroları Genel Sanat Yönetmeni Tayfun Şengöz, İlköğretim Kurumları Müdürü Ali Rıza PERESE ve Ortaöğretim Kurumları Müdürü Ali Osman ORAK , görev alan öğretmen ve öğrencileri sahnede  kutlayarak öğretmenlerimize  çiçek sundular.

İzleyenler de böylesi güzel bir gecenin sonunda mutluluklarını dile getirip gelecek yıl başka bir müzikalde buluşmak isteğiyle salondan ayrıldılar.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.